Rikka

Артикул: 472
Препарат «Альгіклін» – високоефективний засіб для боротьби з нижчими водоростями на основі пентадіалю. Препарат знищує тільки клітини водоростей, не тільки не впливаючи на вищі рослини, а також прискорює їх зростання за рахунок СО2, що звільняється при природному розкладанні продукту.
39,00 грн.
Артикул: 1269
Препарат rikka «Малахитовый зеленый» - это классическое средство против ихтиофтириоза, костиоза, оодиниоза, сапролегниоза, плавниковой гнили, дерматомикозов и инвазионных заболеваний.

Кораллы и другие беспозвоночные в морской и пресной воде не переносят препарат.
28,00 грн.
Артикул: 460
Препарат rikka «Ихтиоцид» - обеззараживающее средство против всех (даже самых живучих) ихтиопаразитов. В пресной воде к ним относятся: Ichtyophthirius, Ichtyobodo (Costia), Heteropolatia, Chilodonella, Tetrahymena, Trichodina, Glossatella. В морской воде: Cryptocarion, Brooklynella, Uronema.
37,00 грн.
Артикул: 1267
"Альгиклин ПРО" - новое интенсивное средство для борьбы со всеми видами нежелательных водорослей, а также для предотвращения появления новых.
65,00 грн.
Артикул: 1266
«Амоклін» - кондиціонер призначений для швидкого видалення з акваріумної води сполук амонію, хлору та хлорамінів у разі різкого зростання їх концентрації, або для якісної підготовки водопровідної води.
43,00 грн.