Палички

Критерій сортування
Артикул: 455
Корм «СLASSIC MENU», sink pellets («класичне меню», пелені, що тонуть), призначений для щоденного годування всіх різновидів акваріумних риб, що беруть корм з дна

40 гр.
Ціна: 22,00 грн.
Артикул: 820
Професійна лінія. Палички. Корм для невеликих рептилій.

Повнораційний універсальний корм складного складу у вигляді паличок для годування сухопутних та водяних черепах, інших рептилій та земноводних. Корм містить усі необхідні основні та додаткові поживні компоненти, необхідні для правильного та здорового харчування черепах. Сприяє зростанню та зміцнює здоров'я черепах.
Годувати черепах слід 1-2 рази на добу, годування 5-10 хвилин. У разі неповного поїдання корму потрібно вибрати залишки з акваріума та при наступному годівлі зменшити порцію корму.

Якість та безпека корму відповідають ветеринарно-санітарним вимогам, підтвердженим сертифікатами та відповідають ТУ У 15,7-2519100139-001-2009
ТМ Золота Рибка
Розмір палички: 2-3 мм на 7-10 мм.
Фасування: 50 г.
Ціна: 25,00 грн.
Артикул: 458
Корм для Черепах Меню (Палички)
Корм "TURTLE MENU", sticks ("Меню для черепах", палички) призначений для щоденного годування всіх видів дорослих прісноводних черепах: болотяних, красновухих, тріоніксів та інших.
Вага: 40 г.
Ціна: 27,00 грн.
Артикул: 654
Корм для золотої рибки
Корм Акваріус для золотих рибок це плаваючі пелети GOLD FISH MENU floating pellets це дійсно професійний корм для кожного дня годування всіх видів золотих рибок
Вага: 40 г.
Ціна: 45,00 грн.
Артикул: 453
Корм Для Великої Рибки Класик-Меню (Палички)
це класичне меню плаваючі палети який підходить більшості верхнього і середнього шарів проживання акваріумних риб, таких, як гурамі, пецілії, півники, ляліуси, даніо, скалярії та багато інших рибок .Спеціальні і сучасні методи переробки та обробки , а також вірусів та різних паразитів, які можуть викликати небезпечні захворювання акваріумних риб.

Вага: 40 г.
Ціна: 46,00 грн.
Артикул: 457
Корм для акваріумних сомів Палети, що тонуть
Корм Акваріус Меню для сомів палети, що тонуть СatfishmenuSink pellets – це професійний корм для щоденного годування всіх різновидів акваріумних сомів. Спеціальні та сучасні методи переробки та обробки сировини забезпечують повне та надійне знищення різних бактерій, а також вірусів та різних паразитів, які можуть спровокувати небезпечні захворювання акваріумних риб.

Вага: 40 г.
Ціна: 53,00 грн.