(имя) (титул)

Початковий стартовий акваріум для дітей

Поради експертів, які допоможуть вам вибрати найкращий стартовий акваріум для дітей

Акваріуми можуть бути дуже веселими, і вони є чудовим навчальним посібником для дітей. Вони також приємно відволікають від телевізора та інших електронних пристроїв. Багато акваріуми «Ліфери» починали з акваріумів у дитинстві та продовжували тримати їх у дорослому житті. Незалежно від того, чи є ви літньою людиною або у вас ніколи не було акваріума, правильне планування - найкращий рецепт успіху при ознайомленні вашої дитини з акваріумом. Перш ніж вирушити до місцевого зоомагазину за стартовим комплектом для акваріума, ось кілька речей, які варто розглянути.

(имя) (титул)

Приготуйся
Якщо ви досвідчений акваріуміст, ви знатимете, що шукати і як вибрати правильне обладнання. Але якщо це погано для вас, або пройшло кілька років з того часу, як у вас був власний акваріум, ось список речей, які вам знадобляться для акваріума для ваших дітей:
• Акваріум із кришкою
• Фільтр для акваріума
• Обігрівач із терморегулятором
• Термометр
• Фон на задню стінку акваріума
• Грунт
• Прикраси
• Сифон для збирання дна акваріума
• Скребок для чищення акваріумного скла
• Сачок

Як вибрати стартовий акваріум: розмір та форма

Існує природна тенденція хотіти починати з малого, особливо коли беруть участь діти. З одного боку, менші акваріуми коштують дешевше, плюс легше знайти місце для їхнього розміщення. Багато новачків вважають, що з меншим резервуаром буде легше і простіше доглядати, але насправді все навпаки. Великі акваріуми більш стійкі і пробачають помилки новачка. Коли щось йде не так – як це іноді буває на початку – зазвичай це відбувається швидко і часто з катастрофічними результатами у меншому акваріумі. Це не означає, що ви повинні навчати свого малюка з встановлення 200 літрів (хоча вони, ймовірно, не заперечуватимуть ідеї) Форма акваріума теж важлива; довгі широкі акваріуми містять більше риби та забезпечують кращий газообмін, ніж високі вузькі. Почніть із найбільшого акваріума, для якого у вас є місце, і ваш бюджет дозволяє.

Чи варто вибирати скляний чи акриловий акваріум?

Інше міркування, чи варто йти зі скляним чи акриловим акваріумом; у кожного є свої плюси та мінуси. Скляні резервуари не деформуються і не дряпаються, вони дешевші і краще тримаються з часом. Вони, однак, більш схильні до поломок. Акрилові резервуари легші, хоч і дорожчі, і вони більш стійкі до іграшок та інших предметів, що проникають через них до кімнати. Однак має підтримуватись все дно акрилового резервуара, а не тільки краю, як зі склом.

Вибір між прісною та морською водою

Більшість людей автоматично вибирають прісну воду, тому що це простіше і дешевше, однак, залежно від віку вашої дитини та вашого бюджету, це може бути законним питанням. Не виключайте потрапляння солоної води, особливо якщо ваша дитина демонструє здібності та достатньо дорослу, щоб взяти на себе деякі обов'язки щодо утримання морського акваріума. Акваріуми з морською водою набагато легше зберігати, ніж вони були багато років тому, і, як і в більшості інших речей у житті, існують різні рівні складності та пов'язані з цим витрати. Ви можете почати з базового стартового набору для акваріума, де міститься кілька витривалих риб, і виростити звідти. А хто не любить рибку Немо?

Де ви повинні поставити акваріум?

Перш ніж вирушити до місцевої рибної крамниці, вирішіть, куди піде ваш новий акваріум. Скільки у тебе місця? Чи є поруч електрична розетка? У вас є надійна база для встановлення? Майте на увазі, що повністю запущений акваріум має пристойну вагу. Акваріуми на 50 літрів або менше можуть бути розміщені на міцних меблях. Уникайте розміщення акваріума поруч із вікном, в яке потрапляють прямі сонячні промені, щоб запобігти перегріву та надмірному зростанню водоростей. Акваріум повинен бути на рівні очей для дітей і далеко від протягів або дверей, які можуть пошкодити його при відкритті.

Краща риба для дітей?

Тут є два підходи. Якщо ви вже придбали дитячий акваріум, попросіть місцевого спеціаліста з рибних магазинів вказати відповідну рибу. З іншого боку, якщо ви ще не визначилися з певним розміром, сплануйте похід у місцевий магазин акваріумів і поблукайте проходами. Попросіть персонал порекомендувати хорошу стартову рибу для дітей і нехай ваш син чи дочка обирають тип риби, яку він чи вона хоче. Потім попросіть співробітників магазину вибрати відповідний розмір та форму резервуара для їх розміщення. Наприклад, активні риби найкраще утримувати в широких акваріумах, де вони мають місце для плавання, тоді як повільніші риби будуть цілком щасливі у вужчому акваріумі, такому як шестикутник. Застереження: ніколи не купуйте рибу за один день з акваріумом. Візьміть акваріум додому, запустіть його та зачекайте не менше 48 годин, перш ніж купувати свою першу рибу.

Непрактичні Акваріуми

Будьте обережні з «непотрібними» акваріумними наборами, в яких персонажі мультфільмів, теми фільмів або телепередачі є ідеєю продажу. Часто в центрі уваги цих установок знаходиться «тема», і хоча вони можуть сподобатися дітям, їм часто не вистачає відповідного обладнання, їх важко чистити або іншим чином недоцільно утримувати рибок протягом тривалого часу. Вам краще купити якісний акваріумний набір та дозволити своїй дитині прикрасити її прикрасами на свій вибір.

Прикраси акваріума


Рибі потрібно багато структури, щоб відчувати себе у безпеці та знайти місце для життя. Діти, природно, захочуть яскравий гравій та прикраси. Але ці предмети не завжди відображають те, що риба відчуває в природі, і деякі прикраси можуть підкреслити їх. Замість того, щоб робити вибір для своєї дитини, обговоріть, що в інтересах риб з ними і як виглядає їхнє природне середовище. Прикраса акваріума для дітей не повинна бути нудною, допоможіть їм вибрати прикраси, які будуть у найкращих інтересах риби, але все ж таки те, що вони хочуть.

Залучення дітей до змісту акваріумів має багато переваг, але від початку переконатися, що вони налаштовані на успіх, допоможе всім повеселитися. При правильному плануванні ви можете допомогти їм розпочати довічну участь в одному із найзахоплюючих захоплень у світі!