Хімія для акваріума

Критерій сортування
Артикул: 467
"Швидкий старт" - засіб спеціально розроблений для підготовки водопровідної води перед використанням її в акваріумі.
Ціна: 45,00 грн.
Артикул: 472
Препарат «Альгіклін» – високоефективний засіб для боротьби з нижчими водоростями на основі пентадіалю. Препарат знищує тільки клітини водоростей, не тільки не впливаючи на вищі рослини, а також прискорює їх зростання за рахунок СО2, що звільняється при природному розкладанні продукту.
Ціна: 53,00 грн.
Артикул: 459
Препарат rikka «Метиленовий синій» – це класичний засіб проти грибкових захворювань акваріумних риб, а також для профілактики стресів, що виникають під час перевезення чи пересадки риб.

Препарат безпечний для ікри, мальків. Корали та інші безхребетні у морській та прісній воді не переносять препарат.

Рекомендований для досвідчених акваріумістів.
Ціна: 51,00 грн.
Артикул: 650
Комплекс «Залізо +» - це високоефективне добриво для акваріумних рослин, що містить двовалентні залізо та марганець у формі хелатних комплексів, а також природні органічні комплексони та стимулятори росту рослин.
Ціна: 52,00 грн.
Артикул: 475
Комплекс МАКРО- щоденне рідке добриво для акваріумних рослин, що містить макро- та біогенні елементи, необхідні для нормального розвитку рослин.
Ціна: 51,00 грн.
Артикул: 476
"Комплекс МІКРО" - комплексне добриво для акваріумних рослин, що містить збалансований склад мікроелементів у формі хелатних комплексів на основі карбонових кислот, властивих вищим рослинам.
Ціна: 53,00 грн.
Артикул: 1269
Препарат rikka «Малахітовий зелений» - це класичний засіб проти іхтіофтиріозу, костіозу, оодиніозу, сапролегніозу, плавникової гнилі, дерматомікозів та інвазійних захворювань.

Корали та інші безхребетні у морській та прісній воді не переносять препарат.
Ціна: 45,00 грн.
Артикул: 1268
«Молюсськ-стоп» призначений для контролю кількості небажаних равликів та безхребетних, які випадково потрапили в акваріум або неконтрольовано розмножилися.
Ціна: 51,00 грн.
Артикул: 465
Аква старт - це комплекс спеціально відібраних живих бактеріальних аквакультур, призначених для створення нітрифікуючого циклу в новому акваріумі або після використання лікарських засобів.
Ціна: 71,00 грн.