Аква старт комплекс живих бактерій 50 мл.

(имя) (титул)
Відсутній
Артикул товара: 465
Аква старт - це комплекс спеціально відібраних живих бактеріальних аквакультур, призначених для створення нітрифікуючого циклу в новому акваріумі або після використання лікарських засобів.

Аква старт комплекс живих бактерій 50 мл.

Rikka "Аква старт" - це комплекс спеціально відібраних живих бактеріальних аквакультур, призначених для створення нітрифікуючого циклу в новому акваріумі або після використання лікарських засобів.

Використання живих бактерій дозволяє заселити акваріум майже відразу після наповнення водою, оскільки живі бактерії миттєво приступають до окислення аміаку та нітритів.

Засіб містить бактерії роду Nitrospira - що відповідальні за створення нітрифікуючого циклу в акваріумі. Rikka "Аква старт" - єдиний вітчизняний препарат, створений на основі бактерій роду Nitrospira, призначений спеціально для використання в акваріумі.

Може застосовуватися в солоній та прісній воді.

 

ВИКОРИСТАННЯ:

Перед використанням інтенсивно збовтати! При використанні водопровідної води бажано обробити її за допомогою rikka "Швидкий старт" для видалення хлору – оскільки хлор вкрай згубно діє на живі бактерії!

Дозування у новому акваріумі: 1 мл на 10 л води щодня протягом 7 днів після запуску нового акваріума або після закінчення курсу використання лікарських засобів.

Рибу можна запускати через 24 години після першого використання засобу.

Перший тиждень рекомендується помірне годування риб.

Підтримуюча доза – 1 мл на 10 л раз на місяць.

Термін придатності: 24 місяці. Не допускається замерзання препарату!

Рекомендована температура зберігання: 2-25°С, короткочасно (перевезення і т.д.) до 35-40°С. Бережіть від сонячних променів та УФ!

Додати коментар

COM_VIRTUEMART_TOS_TEXT