Комплекс Макро для акваріумних рослин 100мл.

(имя) (титул)
31,00 грн.
В наявності
Артикул товара: 475
Комплекс МАКРО- щоденне рідке добриво для акваріумних рослин, що містить макро- та біогенні елементи, необхідні для нормального розвитку рослин.

Комплекс МАКРО» - щоденне рідке добриво для акваріумних рослин, що містить макро- та біогенні елементи, необхідні для нормального розвитку рослин.

Містить азот, фосфор та калій у співвідношенні, необхідному для створення в акваріумі стабільного біологічного балансу. Рекомендується застосовувати в акваріумах з великою кількістю рослин, що знаходяться в стадії активного росту.

Дотримання «пропорції Редфілда» між основними біогенними елементами добрива дозволяє досягти прекрасного зовнішнього вигляду акваріумних рослин, забезпечити їхнє стабільне та швидке зростання, стримувати розвиток небажаних в акваріумі нижчих водоростей.

Для живлення акваріумних рослин необхідні три основні елементи: азот, фосфор, калій. Для їхнього ефективного засвоєння всі вони повинні бути присутніми в акваріумній воді одночасно. Присутність калію, який у більшості випадків знаходиться в акваріумі в дефіциті, важлива для збалансованого одержання акваріумними рослинами необхідних поживних речовин та росту. Дефіцит калію призводить до уповільнення процесів фотосинтезу та росту рослин. Фосфор бере активну участь у процесах синтезу білків, ферментів та необхідний для дихання рослин. Азот є основою для створення білків і сприяє активному зростанню та розмноженню.

 

ВИКОРИСТАННЯ:

Препарат бажано використовувати щодня. Додавати із розрахунку 2 мл на 100 л води. Для акваріумів із великою кількістю рослин дозування треба подвоїти. Рекомендується використовувати разом із «Комплекс МІКРО».

Термін придатності до споживання: 36 місяців.

Об'єм: 100 мл

Додати коментар

COM_VIRTUEMART_TOS_TEXT