Швидкий старт для підготовки води 50 мл.

(имя) (титул)
30,00 грн.
В наявності
Артикул товара: 467
"Швидкий старт" - засіб спеціально розроблений для підготовки водопровідної води перед використанням її в акваріумі.

Швидкий старт для підготовки акваріумної води 50 мл.

Вся вода, що додається в акваріум (при першому запуску та при регулярній заміні), повинна бути підготовлена. Для того, щоб знати, чи є у воді хлор та його кількість, необхідно використовувати rikka «Тест Cl2». Тоді за необхідності скоригувати параметри води – видалити хлор, хлораміни та важкі метали, оскільки вони є отруйними для живих організмів.

Для цього скористайтесь RIKKA «Швидкий старт», який не тільки робить воду безпечною, а також зменшує стрес рибок та створює оптимальні умови для розвитку корисних бактерій та рослин.

RIKKA «ШВИДКИЙ СТАРТ» ― спеціально розроблений для підготовки водопровідної води перед використанням її в акваріумі. При додаванні до водопровідної води препарат пов'язує хлор та важкі метали, екстракти рослин та електроліти на основі органічних кислот створюють воду з природними властивостями, вітамін В заспокоює риб та підвищує імунітет, мікроелементи створюють необхідний баланс у воді. Органічні колоїди запобігають проникненню інфекцій та служать субстратом для розвитку нітрифікуючих бактерій у фільтрі та ґрунті. При першому запуску акваріума зі свіжою водою, акваріум необхідно заселити корисними бактеріями, що нітрифікують, для створення повноцінної саморегулівної біосистеми. Це можна зробити за допомогою rikka "Аква старт", який містить живі культури корисних бактерій, тому починає працювати швидше.

ВИКОРИСТАННЯ:

Рекомендується застосовувати при запуску нового акваріума та регулярних замінах води.

Додавання 5 мл (150 крапель) на 50 л видаляє важкі метали та хлор із водопровідної води та створює ідеальні умови для розвитку риб та нітрифікуючих бактерій.

При запуску нового акваріума рекомендується використовувати разом з RIKKA "Аква старт".

Додати коментар

Натискаючи кнопку "Надіслати", я підтверджую свою дієздатність, даю згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до Умовами .