Корм для риби Класик-Меню (Таблетки) 40 г

(имя) (титул)
Відсутній
Артикул товара: 454
Корм для риби Класик-Меню Щоденного Годування
Корм Акваріус Класичне меню таблетки – це дуже універсальний раціон для рибок, який підійде для щоденного годування будь-якого віку або розміру рибки.
Вага: 40 г.

Корм для акваріумної риби Класік-Меню таблетки Акваріус 40 г.


Корм Акваріус Класичне меню таблетки - це дуже універсальний раціон для рибок, який підійде для щоденного годування будь-якого віку або розміру рибки. Завдяки цікавій здатності таблетки, яка приклеюється до скла акваріума, служить чудовим та цікавим видовищем для спостереження за рибами. За допомогою цього корму – Акваріус таблетки, ви можете перетворити годування риб на справжні шоу. Для цього достатньо поверхню таблетки змочити трохи водою і через пару секунд приклейте таблетку на внутрішній бік скла акваріума тільки нижче рівня води. І шоу вам гарантовано, спостерігати за рибами, які жадібно відривають шматки корму прямо перед очима.

Корм має відмінні смакові якості і чудово поїдається рибами, що не мало важливо.

Спеціальні та сучасні методи переробки та обробки сировини забезпечують повне та надійне знищення різних бактерій, а також вірусів та різних паразитів, які можуть викликати небезпечні захворювання акваріумних риб.

Додати коментар

COM_VIRTUEMART_TOS_TEXT