Біокераміка SunSun HJS-30 Наповнювач Для Фільтру

(имя) (титул)
(имя) (титул)
(имя) (титул)
Відсутній
Артикул товара: 425
Біокераміка SunSun HJS-30
Керамічний наповнювач для зовнішніх фільтрів
Вага: 250 гр.

Біокераміка SunSun HJS-30 - керамічний наповнювач для зовнішніх, ставкових та деяких видів внутрішніх фільтрів, що мають контейнер для наповнювача. Біокераміка також можна використовувати при створенні фільтруючих біосистем при створенні ставків, озер або рибницьких ферм.

Біокераміка SunSun HJS-30 у вигляді валиків, виготовлених з дрібно пористого матеріалу. Служить ідеальним місцем для заселення корисними бактеріями, які, у свою чергу, переробляють екскременти риб, всі органічні залишки, а також сприяють біологічному розкладанню шкідливих речовин. Біокераміка для фільтрів і гарантує чудову фільтрацію води, роблячи її кришталево чистою.

Біокераміка для біологічної фільтрації води у фільтрах
Забезпечує кристальне очищення води
Ідеальний субстрат для заселення колоній корисних бактерій
Має циліндричну форму, що забезпечує ідеальне проходження води
Використовується для біологічної фільтрації в прісних та морських акваріумах.
Промивати Біокераміку бажано в акваріумній воді, набравши її в ємність при підміні, або прямо в самій каністрі фільтра(перший варіант ефективніше). Не бажано промивати біокераміку під проточною водою, оскільки таким чином змивається більшість колонії корисних бактерій і за час їх відновлення в акваріумі можуть статися спалахи білої бактерії, а згодом і спалахи інфузорії, що може призвести до загибелі риб. Також не можна на довгий час залишати відключеним фільтр від електромережі, тому що колонії корисних бактерій можуть задихнутися через нестачу кисню і потім доведеться запускати фільтр за новим.

Вага: 250 гр

Додати коментар

COM_VIRTUEMART_TOS_TEXT

Пов’язані товари