Акваріум з Кришкою 50 л. LED RB Овал Білий 50*30*35

(имя) (титул)
(имя) (титул)
(имя) (титул)
Ціна2192,00 грн.
Добавить
Відсутній
Артикул товара: 1446
Акваріум з Кришкою LED RB
Об'єм Виробу: 50 л.
Освітлення: LED+RB
Розмір вказаний з кришкою
Довжина: 50 см.
Ширина: 30 см.
Висота: 35 см.
Скло: 4 мм.
Колір: Біле Дерево
Форма акваріума: Овал
Обробка скла: Єврокромка
Люк для годування риб

Акваріум з Кришкою 50 л. LED RB Овал Білий 50*30*35

(имя) (титул)

(имя) (титул)(имя) (титул)

Головною перевагою даної моделі є встановлені в кришку освітлення на базі RGB LED модулів із захистом від вологи.
ефектно і найголовніше максимально натурально

Кришка має два вмикачі, що дозволить Вам включити саме той режим освітлення, який Вам необхідний, або скомбінувати режим.

Висвітлення працює у трьох режимах.

RB
RB + Світло біле
Світло біле
Завдяки ідеально підібраному спектру та великому діапазону довжини хвиль створюють оптимальні умови для здорового росту акваріумних рослин.

Завдяки кольоровому спектру RB, акваріумні рослини отримуватимуть необхідне харчування для гарного зростання.

З освітлення RB ваша акваріумна рибка буде виглядати набагато яскравіше особливо якщо у вас буде плавати GLOFISH (Тернеція, Даніо ...)

(имя) (титул)

 


Кришка оснащена в передній частині віконцем для годування рибок, що відкривається, а також оснащена додатковими отворами в задній частині кришки, через які можна виводити дроти від внутрішнього фільтра, обігрівача та іншого акваріумного приладдя.

 

У кришці по периметру, у її внутрішній частині, приклеєна пластикова окантовка, яка при встановленні кришки на акваріум, лягає у внутрішню частину акваріума. Завдяки внутрішній окантовці кришки весь конденсат, який утворюється на акваріумній кришці, стікає в середину акваріума, а не назовні.

По периметру кришки із зовнішнього боку, приклеєна декоративна окантовка, яка при встановленні кришки на акваріум, приховує рівень води в акваріумі, а також ребра жорсткості.

 (имя) (титул)Вбудована вологозахищене світлодіодне підсвічування, яке мало використовує електроенергії що важливо і працює від блоку живлення 12 ст.

(имя) (титул)Ребра жорсткості – це прямокутні смужки скла, приклеєні всередині акваріума у верхній частині горизонтально вздовж переднього та заднього скла. Служать для міцності конструкції. При збільшенні стовпчика води в акваріум підвищується навантаження на скло може трохи деформуються і в результаті луснути. Щоб цього не сталося встановлюватися ребра жорсткості

Пов’язані товари